Çift yönlü borular

Çift yönlü borular
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Huitong özel çelik Co, Ltd bir ünlü Çin çift yönlü borular üretici ve tedarikçi, üretken fabrika ve şirket ile ve bir profesyonel çift yönlü borular ihracatçı ve satıcı olarak donatılmış, biz her zaman sen satın almak ve toptan kaliteli dupleks paslanmaz çelik borular, dupleks paslanmaz çelik levhalar, çift taraflı paslanmaz çelik bobin, fabrikamız menşeli dupleks paslanmaz çelik rulolar karşılama.

Htongsteel tüm çift yönlü borular gereksinimleri için tek durak çözüm önde gelen sağlayıcısı olarak ortaya çıkmıştır. En büyük İhracatçılar & distribütörler Çin çift yönlü boru biriyiz. Çift yönlü borular ilk başta klorür taşıyan soğutma suları ve diğer saldırgan kimyasal işlem sıvıları tarafından kaynaklanan korozyona sorunları ile mücadele için oluşturulan. Ürünlerimiz hem yurtiçinde ve yurtdışında birçok alanda yaygın olarak kullanılmıştır. Her bölüm vardır mükemmel yönetimi ve en iyi kalite ürün ve komut istemi Hizmetleri müşterilerimize sunmak için tam otomatik üretim altında.

Sınıf ve malzeme mevcut:

2205, 904L, S31803, 330, 660, 630, 17-4PH, 631,17-7PH, 2507, F51, S31254 vs.

Boyut: DN15-600 veya özelleştirme göre.

Ambalaj:

Standart ihracat ambalaj veya özelleştirme başı olarak.

Türü:

Çift taraflı paslanmaz çelik bar, dupleks paslanmaz çelik boru, dupleks paslanmaz çelik levha, dupleks paslanmaz çelik plaka, dupleks paslanmaz çelik bobin şerit vb.

İlgili arama: Çift yönlü boru, dupleks paslanmaz çelik borular, dupleks paslanmaz çelik levhalar, çift taraflı paslanmaz çelik bobin, dupleks paslanmaz çelik, çift yönlü çelik, dupleks paslanmaz çelik boru Kangal.

Sorgulama