337 soruşturması ile ilgili karbon çelik ve alaşım çelik ürünleri

Yerel Saat 26 Nisan, Amerika Birleşik Devletleri Steel Corporation uygulamak için Uluslararası Ticaret Komisyonu, Amerika Birleşik Devletleri, Çin o Bei demir talebi ve çelik grubu, Shanghai Bao Çelik Grubu ve diğer 40 Çinli çelik işletmeleri Amerika Birleşik Devletleri karbon çelik dışa aktarır ve alaşım çelik ürünleri 337 soruşturma açtı ve kalıcı bir dışlama veya emirleri yayımlayın. Uluslararası Ticaret Komisyonu 30 gün Amerika Birleşik Devletleri dilekçeyi değerlendirmek için alacak ve sonra soruşturma ya da değil taşımak için karar verdi. Bir kez dosyalama sonra yanıt-e doğru başarısızlık, o zaman Çinli çelik işletmeleri hakkında soruşturma Antitröst para cezası yüz muhtemeldir.


Amerika Birleşik Devletleri çelik Corporation'ın selefi kuruldu 1864 yılında Carnegie Çelik şirketi, Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde en büyük entegre çelik işletmeleri. Sirketler suçlanan Çin çelik ve onların satıcıları colluded denetim fiyatları, hırsızlık, ticari sırlar ve ticaret vergi, Çin çelik ürünleri Amerika Birleşik Devletleri Steel Corporation, Amerika Birleşik Devletleri market.the verme engellemek için gereksinimleri uygun olarak Amerika Birleşik Devletleri "1930 yıl hukuk vergi" bölümüne 337 soruşturma, önlemek için yanlış etiket adil ticaret için savaşmak için her yolu kullanır ve anti-sübvansiyon ve anti-damping durumları ile devam etmek için varolan yasa uygulama çalışması teşvik.

337 soruşturma anlamına gelir ABD Uluslararası Ticaret Komisyonu vergi hukuku, 1930 yılı sonundaki bölüme uygun olarak 337 olabilir alma ticari yaptırımlar haksız davranış içine bir soruşturma başlattı.


Ticaret ticaret çare büro şefi bir adres ve 337 soruşturma fikri mülkiyet hakları ihlali üzerinde duruldu ve çelik ürünleri olduğunu söyledi nispeten olgun ürünleri bir fikri mülkiyet anlaşmazlığı diye bir şey yok. Sözde fikri mülkiyet ihlali iddiaları umut gerçek hiçbir temeli var Uluslararası Ticaret Komisyonu, şikayet kapatmak için ABD. Amerika Birleşik Devletleri Steel Corporation 337 soruşturma under Çin çelik endüstrisi için Çince üzerinde temel çelik ihracatı hızla yükseldi. 2014 başında Çin çelik ihracatı artırmak devam etmek 2015 yılı sonuna kadar çelik ihracatı daha--dan %10 sorumluydu toplam çıktı.

Dünyanın en büyük çelik üreticisi Çin ile ticaret sürtünme sırasında defa en cesur ve yoğun eylem, Amerika Birleşik Devletleri çelik Corporation harekettir.

Şu anda, Çin üretim hesapları neredeyse yarısı dünya için çelik. Çin çelik neden uluslararası anti-damping verir ama bir şikayet, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi adına, bu ilk durumdur. Çin çelik endüstrisi Birliği müdürü bir adres ve Amerika Birleşik Devletleri Steel Corporation, ilgili denetim çıktı, fiyat, "337 soruşturma" uygulama tarafından şaşırdılar dedi kökeni ve çelişki yok gerçeklere dayalı ve konumlandırmak için ilgili sözde fikri mülkiyet hakları ihlali ücretleri demirhane. Bu nedenle, Amerika Birleşik Devletleri uluslararası ticaret şikayet kapatmak için komisyon umuduyla.

Çin Demir ve Çelik Birliği, bir endüstri kuruluşu olarak Çin yasaları tarafından ve çok taraflı uluslararası faaliyetlerinin kurallarına göre her zaman kesinlikle uymak da söyledi.

Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'nin çelik endüstrisi paylaşmak geniş ortak çıkarları sonunda vurguladı Direktörü, Çin çelik endüstrisi iletişim, diyalog ve her iki taraf tam olabilir ve ortak piyasa düzeni korumak ve ticaret korumacılık karşı ve ortaklaşa küresel çelik overcapacity sorunu ile başa çıkmak için aramak yapmak için Amerika Birleşik Devletleri'nin istişareler yoluyla görüş alışverişinde için katılıyorum.