Nisan Stahlindustrie PMI-Endeksi Zafira Aufeinander Folgende Monate Fiel Von 49,1% Wurde

- May 03, 2017-

Nisan ayında, çelik endüstrisi PMI endeksi% 49,1, bir önceki aya göre 1,5 puan düşüş ve ardışık iki aydır düşüş kaydetti.

Bunların arasında, üretim endeksi neredeyse bir yılda en yüksek dört kat arttı; Şubat 2015'ten bu yana bitmiş ürün envanteri endeksi genişlemesi en yüksek; ve yeni sipariş endeksinde, satın alma fiyat endeksi, bu yıl ilk kez% 50'ye düştü. PMI, nisan ayında çelik üretiminin yüksek seviyede seyrettiğini, emirlerin düştüğünü, kurumsal envanterin birikiminde, çelik fiyatlarının eksikliğini desteklemek için hammadde maliyetlerinin olduğunu gösteriyor.

Nisan ayında çelik endüstrisi için yeni siparişler, bir önceki aya göre 3,7 puan düşüşle 3 aylık bir düşüşün ardından% 46,9'luk daralma aralığının% 50'nin altına geri döndü ve ikisi Temmuz 2016'dan bu yana en düşük seviyesine geriledi. çelik fiyatlarının sert düştüğünü ve mali kısıtlamaların, acentelerin ve son kullanıcıların çelik siparişlerine daha temkinli olduğu, çelik siparişlerinin satış baskısında düşüş kaydettiğini önemli ölçüde artırdığını gösteriyor.

Nisan ayı yerel çelik fiyatlarının ay sonlarında bir toparlanmaya ek olarak, tüm aylarda şoklar düştü. Temel olarak mevcut iç piyasa arzı baskısının artması nedeniyle sıkı sermaye, hammadde maliyet desteği zayıfladı. Bununla birlikte, yerel makroekonomik gelişme, çelik ve çevre yönetimini güçlendirecek üretim kapasitesi ile çelik fiyatları, çelik fiyatlarındaki yeni canlanma nedeniyle olumlu etkiliyor. Mayıs ayında yerel çelik fiyatlarının trendin gerilemesi için şok olacağı bekleniyor.Hakkımızda

Htongsteel, tüm çelik boru, çelik levha, çelik çubuk ve çelik boru bağlantı elemanları gereksinimleriniz için tek durak çözüm lider sağlayıcısı olarak ortaya çıkmıştır. Biz en büyük ihracatçı ve distribütör Paslanmaz Çelik Boru, Paslanmaz Çelik Levha & Çin Paslanmaz Çelik Bar bulunmaktadır. Ürünlerimiz birçok alanda hem evde hem de yurt dışında yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşterilerimize En İyi Kalite Ürünler ve İstemi Servis sunmak için her departman mükemmel yönetimi ve tamamen otomatik üretim altındadır.

Bizi anlama niyetindeyseniz, yakında arayın.

    

https://sxhtsteel.en.alibaba.com/

Tel: +86 029 89306039

Faks: 029-89306039

Bir çift:Donma Noktasını Azaltmak İçin Piyasa Ticareti Ortamı Kısa Vadeli Çelik Fiyatları Trendleri Düştü Sonraki:Demir ve çelik fiyatları yüksek ve uçucu ikinci yarısında