304 paslanmaz çelik plaka kısa tanıtım

- May 11, 2016-


304 paslanmaz çelik plaka geniş uygulama, iyi korozyon direnci, ısı direnci, düşük ısı gücü ve mekanik özellikleri; İyi sıcak iş yeteneği gibi hiçbir ısıl işlem sertleştirme fenomen (sıcaklık - 196 ° C kullanarak manyetik olmayan,) bükme damgalama


304L paslanmaz çelik kaynak sonrası plaka veya stres ortadan kaldırmak, iyi direnç tahıl sınır korozyon vardır; Isıl işlem olmadan koşul altında da bir iyi korozyon direnci, sıcaklık - 196 ° C ile 800 ° c tutabilirsiniz


Çelik sınıf özelliklerine göre beş tipe ayrılır: östenit, ostensitli - demir, demir tahıl ve martensite türü, yağış sağlamlaştırma. Gereksinimleri dayanıklı oksalik asit, sülfürik asit, demir sülfat, nitrat, nitrik asit, hidroflorik asit, sülfürik asit, Bakır sülfat, fosforik asit, formik asit, Asetik asit, vb her türlü asit korozyon, yaygın olarak kullanılan kimyasal, gıda, ilaç, kağıt yapımı, petrol ve atom enerjisi sanayi ve inşaat, mutfak eşyaları, sofra, otomobil, ev aletleri Yedek parça her türlü.


Paslanmaz çelik plaka yüzeyi pürüzsüz, yüksek plastisite, tokluk ve mekanik güç, asit ve alkali korozyon gaz, çözüm ve diğer medya. Öyle bir alaşım çelik pas ama değil kesinlikle hayır pas kolay değildir.

‍‍

Yapım yöntemine göre 304 paslanmaz çelik plaka sıcak haddeleme ve haddeleme iki tür bölünmüş, 0.02 4 mm kalınlığında ince soğuk dahil 4.5-100 mm plaka ve kalın plaka haddelenmiş.


Paslanmaz çelik plaka gücü, çekme dayanımı, uzama ve sertlik ve diğer mekanik özellikleri her türlü teslim çelik tavlama, katı çözüm tedavi ve yaşlanma tedavi, sonra önce gereksinimleri için ısıl işlem uyduğundan emin olmak için.


304 paslanmaz çelik plaka yüzeyi çok güzel ve iyi korozyona dayanıklı performans, sıradan çelik, yüksek mukavemetli, uzun süre dayanıklı gibi birçok performans vardır çeşitlendirme kullanma imkanı ve bu nedenle ince plaka, yüksek sıcaklık oksidasyon mukavemeti ve yüksek mukavemetli, yangına, işleme, normal sıcaklık böylece mümkün kullanarak büyük olasılığı yani kolay plastik işleme için , basit bakım temel üzerinde değil yüzey işleme, temiz ve çok parlak, iyi bir kaynak performans.

Bir çift:304 büyük inç çapında paslanmaz çelik boru petrol kırmak için Sonraki:Filipin bizim müşteriden fabrikamızı ziyaret