Bombalama Süresinde Bile Çevresel Sınırlı Üretim Politikası Çelik Yüz Yuanı Yükseltti


Spot piyasa Yükselmeye devam ediyor. Dünden farklı olarak, kuzey-güney pazar çeliği fiyatları ana tonda sabit bir yükseliş gösteriyor, tüccarlar daha birleşik operasyonel. Anlaşma, dünkü mal hacmine bağlı olarak bugünkü piyasayı yükselttiği için hafif bir değişim gösteriyor, ancak sıcak Güney pazarı hafifçe soğudu, toplam sevkiyat dün seviyesine ulaşmadı, ancak normal olarak ölçülebilir. Kuzey piyasası iyi bir pazarlığa sahip, piyasa aktif, olumlu aşağı havza ikmali, ticari levha iki kez çoğunluğu artırdı. Ancak genel durum, festivalin ardından bankanın normal olarak yenilenmesi, duruma girmek için spekülatif fonlar henüz ortaya çıkmadı.


KIMBERLY PIPE 12- (164).jpg


Şu anda, önceki pazar beklentilerinin ötesindeki genel pazar performansından sonra, festival öncesi görüşlerin çoğu, Ekim ayının çeliğine ya da Gençlerin tutumunu bastıran ilk görüşe sahip. Ancak bir başlangıçta kullanıldığında, çelik kentin sürekli güçlü bir yükseliş piyasası dalgası başlatması anlamına gelip gelmeyeceği tüm ton değişmeyecek mi?

Gümüş ten piyasasında sürekli bir yükselişin kısa bir süre boyunca, zamanlama çok olgun değildir. Ancak Silver on şokunun büyük tonu Moment'te fazla değişmeyecek. Ancak hız biraz değişecek.