Çevre sınırlı üretim politikası bombalama dönem çelik sırasında bile yüz Yuan yükseldi


Spot piyasada yükselmeye devam ediyor. Dün, Kuzey-Güney piyasa çelik fiyatları küçük bir sürekli artış farklı ana tonda tüccarlar daha birleştirilmiş işlem. Ufak bir değişiklik oluyor içinde pace, dünkü ürünler, önceden piyasada bugün, ama biraz soğutmalı, sıcak Güney pazar hacmi nedeniyle genel sevkiyat dün düzeyine ulaşmadı, sadece normal ölçülebilir. Kuzey Pazar iyi bir anlaşma olduğunu, piyasa etkin olduğu, pozitif, ticari plaka aşağı akım ikmal iki kez çoğunluk kaldırdı. Ama genel durumu bankanın normal stok yenileme durumu girmek için festival, spekülatif fon sonra değil henüz ortaya çıkmıştır.


KIMBERLY PIPE 12- (164).jpg


Anda, genel pazar performansını önceki piyasa beklentilerinin, festival önce sayısı çoğunu ötesinde sonra bu Ekim çelik veya genç tutumu bastırmak için ilk. Ama sürekli güçlü yukarı Pazar dalgası başlatmak için çelik şehir anlamı olup olmadığını bir başlangıç başlattı, bütün sesi-ecek değişmek, değil mi?

Gümüş on pazarda sürekli yükselişi kısa bir süre için zamanlaması çok olgun değildir. Ama gümüş on şok büyük sesi fazla şu anda bir değişiklik olmayacak. Ama hızı biraz değişecek.