Çelik Fiyatlarının Düzeltilmemesi Nedeniyle Aşırı Ticaret Koruması

- May 15, 2017-

Çin Halk Cumhuriyeti'nin Ticaret Bakanlığı Ticaret Bürosu Soruşturma Bürosu müdürü Wang Hejun, Çin'den ithal edilen karbonlu çelik ve alaşımlı çelikten soğuk çekilmiş mekanik boruların ABD anti-damping ve telafi soruşturmasına yanıt olarak, şunları söyledi: aşırı ticaret koruma önlemlerinin ABD'li çelik şirketlerine yol açtığına dair 11 Mayıs'ta yapılan bir bildiride, endüstriyel yeniden yapılanma ve uluslararası rekabet gücünün kaybedilmesi ticaret ortaklarının çıkarlarına zarar vermekle kalmıyor aynı zamanda ABD çelik endüstrisinin karşılaştığı sorunları çözmeye yardımcı oluyor.


10 Mayıs tarihinde ABD Ticaret Bakanlığı, anti-damping soruşturmaları başlatan Çin, Almanya, Hindistan, İtalya, Güney Kore ve İsviçre karbonlu çelik ve alaşımlı çelik soğuk çekilmiş mekanik boru ithalatında bir bildirim yayınladı Çin ve Hindistan, karşı sübvansiyon Bu ürünlerin anketi.


Wang Hejun, Birleşik Devletlerin ticaret hukuku soruşturmalarını başlatmak için çelik ürünlerinin ithalatında sıklıkla bulunduğuna dikkat çekti ve kısıtlayıcı tedbirler almak DTÖ üyelerinin büyük endişelerini uyardı. ABD Uluslararası Ticaret Komisyonu istatistiklerine göre, 2000 yılından 2016 yılına kadar Amerika Birleşik Devletleri, toplam 283 dışa aktarma önlemi ithalatı gerçekleştirdi; bunlardan 147'si çelik ürünler için% 52'lik bir oranla muhasebeleştiriliyor. Aşırı ticari koruma önlemleri, ABD'nin çelik şirketlerinin endüstriyel yeniden yapılanma ve uluslararası rekabet gücünün kaybedilmesine neden oldu, sadece ticaret ortaklarının çıkarlarına zarar vermekle kalmadı, aynı zamanda ABD çelik endüstrisinin karşılaştığı sorunların çözümüne de yardımcı oldu.


Wang Hejun, Çin'in ticaret hukuku soruşturmasının kötüye kullanılmasına her zaman karşı olduğunu vurguladı. Sık ticaret önlemleri tedbirleri yalnızca ABD'li başvuru sahiplerinin iddia ettiği zararın hafifletilmesine yardımcı olmaz aynı zamanda ABD downstream sanayiinin çıkarlarını da etkiler. ABD soruşturma makamlarının davayı ihtiyatlı ve adilce ele alacağı ve çelik endüstrisinin ticareti ve işbirliğinde istikrarlı ve öngörülebilir bir pazar ortamı yaratması umuluyor.Hakkımızda


Htongsteel, tüm çelik boru, çelik levha, çelik çubuk ve çelik boru bağlantı elemanları gereksinimleriniz için tek durak çözüm lider sağlayıcısı olarak ortaya çıkmıştır. Biz en büyük ihracatçı ve distribütör Paslanmaz Çelik Boru, Paslanmaz Çelik Levha & Çin Paslanmaz Çelik Bar bulunmaktadır. Ürünlerimiz birçok alanda hem evde hem de yurt dışında yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşterilerimize En İyi Kalite Ürünler ve İstemi Servis sunmak için her departman mükemmel yönetimi ve tamamen otomatik üretim altındadır.


Bizi anlama niyetindeyseniz, yakında arayın.Tel: +86 029 89306039

Faks: 029-89306039


Bir çift:90 derece Dirsek Sonraki:Demir ve çelik endüstrisi birleşme ve satın almalar hızlandırılmış