Demir ve çelik fiyatları yüksek ve uçucu ikinci yarısında

- May 27, 2017-

Muhabir göre bu yıl 50 milyon ton çelik üretim kapasitesi kaldırmak gerekir anlıyorum. Önce 18 Mayıs ulusal kalkınma ve Reform Komisyonu bir basın toplantısında, şu andan itibaren bu yıl düzenlenen yıllık görev %63.4 31.7 milyon ton çelik üretim kapasitesi ülkeden. Çelik üretim kapasitesi verilere yasadışı "çelik arazi" üretim kapasitesi içermez. Yani, ikinci çeyreğinde 5,6 ay ve 3 üç ay tamamlamak için kapasite görevleri kaldırmak için çelik yaklaşık % 40 vardır.


Ulusal kalkınma ve Reform Komisyonu sözcüsü Meng Wei ulusal kalkınma ve Reform Komisyonu ve diğer bölümlerden Ocak ayında bu yıl sivri, o dışarı, denetimler bulundu ki yasadışı "çelik arazi" kapasite, emekli kapasite, ekipman temizleme yer ve diğer konular değil. Sorun, keşfi bir sonraki adım-ecek var olmak aşırı kapasite gidermek için birlikte, geriye dönük üretim kapasitesini ortadan kaldırmak, yasaklama "çelik arazi" iş, farklı bir muamele, işleme sınıflandırma, hesap ciddi olmalı hesap verebilirlik, eleştiri eleştirdi. Şu anda, ulusal kalkınma ve Reform Komisyonu ve diğer bölümlerden üretim kapasitesi yüksek basınçlı bir durum iş her zaman korumuştur. Yerel iş son iş için arası Bakanlar Toplantısı 13 doğrulama takım 2 Mayıs'ta göndermek ve 13 il (şehir) bir kez sorun doğrulanmadı, yasalara uygun olarak, ciddi tedavi olacak git.


Bu yıl ulusal çelik fiyatları gül geçen yıl geçici olacak.

QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png

1495699898(1).jpg

Bir çift:Nisan Stahlindustrie PMI-Endeksi Zafira Aufeinander Folgende Monate Fiel Von 49,1% Wurde Sonraki:"Çelik tel", Çin'e ve dünyaya daha da daraldı