Çelik Üretim Kapasitesi Yılın Yarımından Fazla Oldu

- May 24, 2017-

Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu'nun resmi web sitesi haberine göre, 2017 yılına kadar, çelik ve kömür olmak üzere

gerçekleştirmeye devam edin ve olumlu sonuç almıştır. Şu ana kadar, 31.7 milyon ton çelik üretim kapasitesinden çıkan ülke% 63.4'lük yıllık görevi tamamladı; toplam 68.97 milyon ton kömür üretim kapasitesi, yıllık görevin% 46'sını tamamladı. Çelik ve kömürün üretim kapasitesine, ekonomik yapının optimizasyonuna ve eski ve yeni kinetik enerjinin dönüşümüne sürekli olarak ilerlemesiyle, olumlu sonuçlar giderek ortaya çıkmakta ve performans vurgulanmaktadır: Birincisi, işletmelerin verimliliğini önemli ölçüde artırmaktadır. Bu yılın ilk çeyreğinde, Demir ve Çelik Sanayi Derneği üyesi şirketin karı geçen yılki kâr 8.75 milyar yuan ile 23.28 milyar yuan kâr; ikincisi, sosyal güvenlik borçlarının indirimi yapılan ücrettir. Mart ayı sonu itibarıyla, Shanxi Eyaleti, 2016 sonuna kıyasla ücretlerin birikmiş gecikmeleri% 58.4 azaldı; 2016 yılı sonuna göre% 10,8 azalan birikmiş sosyal sigorta; Üçüncüsü endüstriyel yapı optimizasyonu ve yükseltmesidir. Önde gelen rolü daha da oynamak için endüstriyel yükseltme konusunda yüksek kaliteli üretim kapasitesi; Dördüncüsü, piyasa rekabet düzeni önemli ölçüde gelişti. Geri kalan yasadışı inşaat projelerinin ortadan kaldırılması yoluyla üç özel operasyonun temizlenmesi ve ortak yürütülmesi sağlanır ve en uygun piyasanın hayatta kalması sağlanır.

Kalkınma ve Reform Komisyonu, demir ve çelik endüstrisinin aktif olarak işi teşvik etmek için çalışmak olduğunu söyledi sadece iyileşme verimliliğini artırmak ve verimliliği artırmak ve iş ve sosyal güven artırmak değil, aynı zamanda tedarik tarafını teşvik etmek için tüm toplumu temsil eder yapısal reform konsensüsü.

QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png

Bir çift:Çin Demir ve çelik işletmeleri için kaldıraç dağıtımını çalışmaya Düzenleme Komisyonu bankacılık Sonraki:Serbest bırakmak bu yıl demir üretim kapasite programı için kömür