Çelik üretim kapasitesi çok önemli dönem girmiştir

Kalkınma ve Reform Komisyonu, sanayi ve ticaret, adi arası Bakanlar yeri üyesi birimi, Toplantı ile birlikte koordinasyon, güçlendirmek için ödeme yakın ilgi teşvik için görev, uygulanması Komisyon, TBM Merkez Komitesi ve Danıştay karar verme düzenlemeler, kalkınma ve Reform Komisyonu, yıllık görev hedefleri çürüme iyi bir iş yapmak ve odaklanmak için bölge aşırı kapasite çözümü iş uygulaması. Şu anda, bu yıl demir ve çelik kömür üretim kapasitesi önerilen azaltılması tam olarak ilgili işletmeler için ekipman ve iyi bir başlangıç elde etmek için çalışmak, madencilik uygulamaya konmuştur.


Yukarı şimdi için bu yıl ülke dışına %63.4; yıllık görevi tamamlamak için 31.7 milyon ton çelik üretim kapasitesi Toplam 68.97 milyon ton kömür üretim kapasitesi % 46 yıllık görevi tamamlamak için dışarı. Bu çelik üretim kapasitesi verilere yasadışı "çelik arazi" kapasite dahil değildir unutulmamalıdır. "Arazi" çelik için bölgenin temelde kapsamlı soruşturma iş tamamlandı, soruşturma bulundu "çelik şerit" üretim kapasitesi durduruldu, çelik piyasa emri daha da geliştirilmiştir. Şu anda gözetim ve denetim 30 Haziran'a "Kara" çelik tam yasağı önce emin olmak için güçlendirme vardır


Danıştay, dağıtım Ocak bu yıl demir ve çelik endüstrisi aşırı kapasite ve arası Bakanlar ortak 12 denetim ekipleri, oluşan toplantı geliştirme zorlukları gidermek için uygun olarak gitti 30 ilde () için özerk bölge ve Belediyeler) ve Sincan üretim ve inşaat Kolordu özel denetimler taşımak için kontrol 228 demir ve çelik işletmeleri, 150 Kömür madenlerinde.


Meng Wei söyledi onu muayene durumdan, 2016 400 metreküp dışarı ve yüksek fırın 39, demir üretim kapasitesi 30 ton 6.77 milyon ton ve dönüştürücü ve elektrikli fırın 71, aşağıda arkasında çelik üretim arkasında aşağıda ülke 10.96 milyon ton kapasitesi. Yaklaşık 300.000 ton boyutu aşağıda küçük kömür madeni yaklaşık 1500, 120 milyon ton kömür üretim kapasitesi arkasında kapalı. 2016 demir ve çelik sanayi özel eylem geri üretim kapasitesini ortadan kaldırmak için geri çelik üretim kapasitesi bulunan, hakkı yıkılmış veya gerektiği gibi kapalı; kapatılmalı ve son sınıf Kömür madenlerinde dışarı kapatmak için gerektiği şekilde uygulamaya konmuştur.


Çin'in çelik "için üretim kapasitesi" genel basınç yavaş yavaş aşırı kapasite, kolaylaştırmak için yeni bir aşamaya girdi dikkate alarak yapısal çelişkiler giderek daha önemli hale gelir. Bu amaçla, Zhou Jianqi önerdi geleceğe "kapasitesi" ilkesi uyumsuzluk üretim kapasitesi ve verimsiz üretim kapasitesi; ortadan kaldırmak için sıkı çevre koruma ile göstergeleri "miktar" seyreltik Uluslararası başvuru uygulamalar, Çin'in emisyon teknoloji düzeyi, Gelişmiş işletmeler ile birlikte gelişmiş daha fazla geliştirmek demir ve çelik işletmeleri yoğun alanlarda ve demir ve çelik işletmeleri, ana sanayi-yoğun alanları kirletici deşarj standartları; demir ve çelik işletmeleri temiz emisyon elde etmek için teşvik etmek için teşvikler güçlendirmek.


   

    6359427050850900556823992.png

车间外景.JPG

Hakkımızda


Htongsteel tek durak çözüm önde gelen sağlayıcısı için tüm çelik boru, sac, çelik çubuk ve çelik boru bağlantı parçaları gereksinimleri ortaya çıkmıştır. En büyük ihracatçılar ve paslanmaz çelik boru, paslanmaz çelik plaka ve Paslanmaz Çelik Bar Çin dağıtıcılar biriyiz. Ürünlerimiz hem yurtiçinde ve yurtdışında birçok alanda yaygın olarak kullanılmıştır. Her bölüm vardır mükemmel yönetimi ve en iyi kalite ürün ve komut istemi Hizmetleri müşterilerimize sunmak için tam otomatik üretim altında.


Bizi anlamak için niyeti varsa, o zaman yakında ararım.
Tel: + 86 029 89306039

Faks: 029-89306039