Hassas tüp

Hassas tüp

Tek durak çözüm lider sağlayıcı, hassas için gereksinimleri tüpler gibi Htongsteel ortaya çıkmıştır. En büyük ihracatçılar ve hassas borular Çin dağıtıcılar biriyiz. Ürünlerimiz

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Huitong özel çelik Co, Ltd bir ünlü Çin hassas tüp üretici ve tedarikçi, üretken fabrika ve şirket ile donatılmış ve bir profesyonel hassas tüp ihracatçı ve satıcı, biz her zaman satın almak için karşılama ve toptan yüksek kalite Dikişsiz çelik borular, hassas çelik boru, hassas Dikişsiz çelik boru, hassas eklentisiz çelik borular bizim fabrikadan.

Tek durak çözüm lider sağlayıcı, hassas için gereksinimleri tüpler gibi Htongsteel ortaya çıkmıştır. En büyük İhracatçılar & Çin tüplerde hassas dağıtıcılar biriyiz. Ürünlerimiz hem yurtiçinde ve yurtdışında birçok alanda yaygın olarak kullanılmıştır. Her bölüm vardır mükemmel yönetimi ve en iyi kalite ürün ve komut istemi Hizmetleri müşterilerimize sunmak için tam otomatik üretim altında.

Ürünler:

Östenitik paslanmaz çelikler

Dupleks paslanmaz çelikler

Nikel alaşımlar

Htongsteel üretti hassas borular boyutu ve duvar kalınlığının bağlı olarak soğuk çekilmiş, zemin, son derece parlak veya parlak yüzeyi ile teslim edilir.

Özellikleri:

Dış diameter0.5-50. 8 mm (0.0197-2.)

Duvar thickness0.10-3 mm (0.0039-0.118 içinde.)

İnce duvar hassas tüpler için gidiyor

Boyut aralığı:

Dış diameter0.787-130 mm (0.031-5.)

Duvar thickness0.254-19. 05 mm (içinde 0.010-0.750.)

İlgili arama: Dikişsiz çelik borular, hassas Dikişsiz çelik boru, hassas çelik boru, hassas, Dikişsiz çelik boru, hassas Dikişsiz çelik borular, hassas borular.

Bir çift:Kazan tüpleri Sonraki:Çift taraflı paslanmaz çelik

Sorgulama