Paslanmaz Çelik Boru Ekleme Çapraz

Paslanmaz Çelik Boru Ekleme Çapraz

Çapraz bağlantı parçaları da 4 yönlü bağlantı parçaları olarak adlandırılmaktadır. Bir dal çizgisi tamamen bir tişörtün içinden geçerse, fiting bir haç olur. Bir haç bir girişe ve üç çıkışa veya tersine sahiptir. Genellikle solvent kaynaklı soket uçlarına veya dişi dişli uçlara sahiptirler. Çapraz bağlantı parçaları çok miktarda üretebilir ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Çapraz bağlantı parçaları da 4 yönlü bağlantı parçaları olarak adlandırılmaktadır. Bir dal çizgisi tamamen bir tişörtün içinden geçerse, fiting bir haç olur. Bir haç bir girişe ve üç çıkışa veya tersine sahiptir. Genellikle solvent kaynaklı soket uçlarına veya dişi dişli uçlara sahiptirler.


Çapraz bağlantı parçaları, sıcaklık değiştikçe boru üzerinde büyük miktarda stres oluşturabilir, çünkü bunlar dört bağlantı noktasının ortasındadır. Bir tişört üç ayaklı bir tabure gibi davrandığından, bir haç dört ayaklı bir dışkı gibi davranırken, bir tişört haçtan daha sabittir. (Geometrik olarak, "herhangi bir 3 non-collinear nokta bir düzlemi tanımlar" bu nedenle 3 bacak doğal olarak sabittir.) Isıl sprinkler sistemlerinde, ısıl genleşmenin neden olduğu gerilmelerin genellikle bir sorun olmadığı, ancak sıhhi tesisatta değil İki tees ile karşılaştırıldığında ekstra maliyet.


Huitongsteel, tüm boru çapraz gereksinimleriniz için tek durak çözüm sağlayıcısı olarak ortaya çıktı. Biz Çin'in en büyük ihracatçı ve boru çapraz distribütörlerinden biriyiz. Ürünlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Her departman Müşterilerimize En İyi Kalite Ürünleri ve İstemi Hizmetleri sunmak için mükemmel yönetim ve tam otomatik üretim altındadır.

Boyut:

Dikişsiz: 1/2 ”-24”, Kaynaklı: 24 ”-96”

Kalınlık: SCH10-XXS


Stainless Steel Pipe Fitting CrossBir çift:ASTM A240 316L Paslanmaz Çelik Şerit Bobin Sonraki:Paslanmaz Çelik Sac 2B kaplama

Sorgulama