Paslanmaz çelik flanş WN, yani, RF, BL

Paslanmaz çelik flanş WN, yani, RF, BL

Flanş Ayrıca flanş veya flanş denir. Flanş borunun kanala bağlanan ve boru sonuna kadar bağlı bir parçasıdır. Flanş delik vardır ve sıkı bir şekilde bağlı iki Flanş cıvataları olun. Flanş yastıkları ile kilitlendi. Flanş dişli bağlantı (kablo konektörü) flanş ve kaynaklı flanş bölün.

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

304 ve 316 Paslanmaz çelik flanşlar birçok türleri ve boyutları. Paslanmaz Boru flanşları gibi arasından seçim: Paslanmaz çelik plaka kör flanşlar, paslanmaz yükseltilmiş yüz kör flanşlar, paslanmaz lap eklem flanşlar, paslanmaz çelik plaka flanşlar, yükseltilmiş yüz soket kaynak flanşlar, yükseltilmiş yüz Dişli flanş, yükseltilmiş yüz ile ilgili formu. Kaynak boyun flanşlar ve yükseltilmiş yüz kayma flanşlar. Biz de bir çizgi demir flanşlar ve contalar kitleri kauçuk, asbest sigara ve Teflon gibi malzemelerin çeşitli taşırlar. Paslanmaz çelik flanşlar.


Standart:

ASTM A182 / A182M - 18 TR 1092...

Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Türleri:

Kaynak boyun - slip - Soket Kaynak - dişli - kör - RTJ - Lap Joint - Back-Up - azaltılması - ağız...


Boyutları:

1/2"- 36" + bores: S/5s - XXS


Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

basınç değerlendirmesi:

150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 lb, 900 lb, 1500 lb ve 2500 lb veya 10 Bar, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar ve 150 Bar.


  

Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Flanşlar, çeşitli yapısal özelliklerine türüne bağlı olarak kullanılabilir. Genellikle kullanılan içinde Boru flanşları türleri şunlardır. Bu flanşlar yükseltilmiş yüz, düz yüz, yüzük eklem yüzü vs gibi farklı bakan bulunur.


Bir çift:Paslanmaz çelik sac Sonraki:317H paslanmaz çelik boru

Sorgulama