Çelik flanş

Çelik flanş
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları
Ürün ayrıntıları

       

Ne zaman vanalar, satır içi alet ve/veya ekipman püskürtme uçlarını bağlantı bir bağlantı gereklidir flanşlar genellikle kullanılır. Flanş bağlantı parçaları genelde sıkı bir şekilde birlikte dişli civatalar, takozlar, kelepçeler veya başka bir yöntemle yüksek basınç güçler uygulanması aracılığıyla katılması için iki yüzeyler basarak gerektirir. [16] sık sık, bir conta, ambalaj veya bir O-ring kaçağı önlemek için flanşlar arasında yüklenir, ancak bazen çiftleşme yüzeyler tam olarak oluşur ise, yalnızca özel bir yağ, ya da hiçbir şey kullanmak mümkün. Flanşlar aşağıdaki basınç değerlendirmesi için tasarlanmıştır: 150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 lb, 900 lb, 1500 lb ve 2500 lb veya 10 Bar, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar ve 150 Bar. Flanşlar, çeşitli yapısal özelliklerine türüne bağlı olarak kullanılabilir. Genellikle kullanılan içinde boru flanşları türleri şunlardır. Bu flanşlar yükseltilmiş yüz, düz yüz, yüzük eklem yüzü vs gibi farklı bakan bulunur.Hakkımızda


Htongsteel tek durak çözüm önde gelen sağlayıcısı için tüm çelik boru, sac, çelik çubuk ve çelik boru bağlantı parçaları gereksinimleri ortaya çıkmıştır. En büyük ihracatçılar ve paslanmaz çelik boru, paslanmaz çelik plaka ve Paslanmaz Çelik Bar Çin dağıtıcılar biriyiz. Ürünlerimiz hem yurtiçinde ve yurtdışında birçok alanda yaygın olarak kullanılmıştır. Her bölüm vardır mükemmel yönetimi ve en iyi kalite ürün ve komut istemi Hizmetleri müşterilerimize sunmak için tam otomatik üretim altında.


Bizi anlamak için niyeti varsa, o zaman yakında ararım.

Tel: + 86 029 89306039

Faks: 029-89306039


HUITONG ünlü bir Çin paslanmaz çelik boru/boru üretici ve tedarikçi, üretken fabrika ve şirket ile ve bir profesyonel çelik flanş ihracatçı ve satıcı olarak donatılmış, biz her zaman sen satın almak ve yüksek kaliteli çelik toptan karşılama üzerinden flanş Fabrikamız.

Sorgulama