Çapraz

Çapraz

Çapraz bağlantı parçaları, 4 yönlü bağlantı parçaları olarak da bilinir. Bir şube hattı tamamen bir tişört geçiyorsa, uydurma bir çapraz hale gelir. Bir çapraz bir giriş ve üç çıkışları veya yardımcısı ayet vardır. Onlar sık sık-si olmak öyle

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Huitong özel çelik Co, Ltd üretici ve tedarikçi çapraz ünlü bir Çin, donatılmış bir üretken fabrika ve şirket ile ve bir profesyonel çapraz ihracatçı ve satıcı olarak biz her zaman satın almak için karşılama ve toptan yüksek kalite boru çapraz 4 yol çapraz uydurma, çapraz, 4 yönlü çapraz bizim Fabrika boru montaj montaj.

Çapraz bağlantı parçaları, 4 yönlü bağlantı parçaları olarak da bilinir. Bir şube hattı tamamen bir tişört geçiyorsa, uydurma bir çapraz hale gelir. Bir çapraz bir giriş ve üç çıkışları veya yardımcısı ayet vardır. Genellikle solvent kaynaklı soket uçları veya dişi dişli ucu var.

Dört bağlantı noktaları merkezinde oldukları için çapraz bağlantı parçaları sıcaklık değişiklikleri, stres büyük miktarda boru oluşturabilirsiniz. Bir çapraz bir dört ayaklı tabure gibi davranır iken bir tee bir üç ayaklı tabure gibi davranır gibi bir tee bir çapraz daha istikrarlı. (Geometrik olarak, "herhangi bir 3 collinear Puan uçağa tanımlamak" böylece 3 bacaklar doğal olarak istikrarlı vardır.) Haçlar ortak yangın sprinkler sistemleri, termal genleşme tarafından neden gerilmeler nerede değil genellikle bir sorun, ama onların ekstra iki tees kullanarak karşılaştırıldığında maliyet nedeniyle sıhhi tesisat içinde.

Htongsteel tüm boru için tek durak çözüm önde gelen sağlayıcısı olarak çıkmıştır çapraz gereksinimleri. En büyük ihracatçılar biriyiz ve Çin'de boru dağıtıcılar çapraz. Ürünlerimiz hem yurtiçinde ve yurtdışında birçok alanda yaygın olarak kullanılmıştır. Her bölüm vardır mükemmel yönetimi ve en iyi kalite ürün ve komut istemi Hizmetleri müşterilerimize sunmak için tam otomatik üretim altında.

Boyut:

Sorunsuz: 1/2"- 24 kaynaklı",: 24"- 96"

Kalınlığı:

SCH10 XXS

Malzemeler:

Karbon çelik: ASTM A234 WPB, A234 WPC, A420 WPL6.

Paslanmaz çelik: ASTM A403 WP304, 304L 316 316L, 321.

Alaşım çelik: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Standart:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, B2311 JIS, JIS B2312, JIS B2313.

İlgili arama: Boru çapraz, uygun, uygun çapraz çapraz 4 yönlü, 4 yönlü çapraz boru montaj.

Bir çift:Flanş Sonraki:Boru Tee

Sorgulama