Flanş

Flanş

Ne zaman vanalar, satır içi alet ve/veya ekipman püskürtme uçlarını bağlantı bir bağlantı gereklidir flanşlar genellikle kullanılır. Flanş bağlantı parçaları genelde o j olmak iki yüzeyler basarak gerektirir

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Huitong özel çelik Co, Ltd bir ünlü Çin flanş üretici ve tedarikçi, üretken fabrika ve şirket ile donatılmış ve bir profesyonel flanş ihracatçı ve satıcı, biz her zaman sen satın almak ve toptan kaliteli flanşlar, çelik flanş, Boru flanş montaj karşılama, karbon çelik flanş, Paslanmaz Çelik flanşlar bizim fabrikadan.

Ne zaman vanalar, satır içi alet ve/veya ekipman püskürtme uçlarını bağlantı bir bağlantı gereklidir flanşlar genellikle kullanılır. Flanş bağlantı parçaları genelde sıkı bir şekilde birlikte dişli civatalar, takozlar, kelepçeler veya başka bir yöntemle yüksek basınç güçler uygulanması aracılığıyla katılması için iki yüzeyler basarak gerektirir. [16] sık sık, bir conta, ambalaj veya bir O-ring kaçağı önlemek için flanşlar arasında yüklenir, ancak bazen çiftleşme yüzeyler tam olarak oluşur ise, yalnızca özel bir yağ, ya da hiçbir şey kullanmak mümkün. Flanşlar aşağıdaki basınç değerlendirmesi için tasarlanmıştır: 150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 lb, 900 lb, 1500 lb ve 2500 lb veya 10 Bar, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar ve 150 Bar. Flanşlar, çeşitli yapısal özelliklerine türüne bağlı olarak kullanılabilir. Genellikle kullanılan içinde boru flanşları türleri şunlardır. Bu flanşlar yükseltilmiş yüz, düz yüz, yüzük eklem yüzü vs gibi farklı bakan bulunur.

Flanş tipi gibi çoğu aşağıda:

Kayma flanşlar, kör flanşlar, Lap eklem flanşlar, kaynak boyun flanşlar, plaka flanş, soket kaynak flanşlar, Dişli flanş.

Slip üzerinde flanşlar boru üzerinde kaydı ve yeterli güç sağlar ve kaçağı önlemek için her iki iç ve dış kaynaklı. Bu flanş kaynak boyunlu yerine onun alt nedeniyle birçok kullanıcı tarafından kullanılır maliyet ve aynı zamanda daha az doğruluk kesme zaman gerektirdiğini aslında boru uzunluğu için.

Kör flanşlar bir delik var mı ve Borulama sistemi kapatıp açma vasal kapatmak için kullanılır. Onun çizmek kolay erişim vasal veya muayene amaçlarla boru sistemi için izin verir. Ya da hub üreticinin seçeneği olmadan sağlanabilir.

Boyun flanşlar Borulama sistemi kaynak popo tarafından katılması için tasarlanmıştır kaynak. Onlar uzun boynunu nedeniyle pahalıdır, ancak yüksek stres azaltma stres uygulamaları kanala için tercih edilir. Boyun veya hub, tabanda stres konsantrasyon flanş iletir. Duvar kalınlığı, butt kaynak için Merkez Bankası üzerinden kalınlığı kademeli geçiş flanş önemli takviye sağlar. Türbülans ve erozyon boru ve flanş eşleşen geçişli büyüklüğü nedeniyle azalır.

Soket flanşlar flanşlar anahat fişinde benzer ama geçişli boru kabul etmek için karşı sıkılmış. Kalan delik çapı iç aynı olduğunu borunun çapı. Flanş hub etrafında bir fileto kaynak flanş kanala ekler. Bir isteğe bağlı aralığı kaynak yüksek stres uygulamalarında uygulanabilir. En büyük kullanımı yüksek basınç sisteminde olduğu gibi hidrolik ve Buhar hatları.

Lap eklem flanş tekrar fişi flanş benzer, ancak RADIUS delik ve bir kucak saplama son karşılamak için flanş yüz kesiştiği vardır. Saplama sonunda yüzünde flanş conta yüzünü oluşturur. Uygulamaları orada boru sistemleri bölümlerini hızlı ve kolay muayene veya değiştirme için tasfiye gerek vardır.

Sınıf ve malzeme

ASTM A182 F304, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316, 316 L, 321, 310S, 904 L, S31803, F51.

Flanş tipi

Kayma flanşlar, kör flanşlar, Lap eklem flanşlar, kaynak boyun flanşlar, plaka flanş, soket kaynak flanşlar, Dişli flanş

Flanş standart

GB, JIS, BS, DIN, ANSI

Belirtimi

1/8", 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1", 1-1/4", 1-1/2", 2", 2-1/2", 3", 4", 6".

Basınç oy verildi

Sınıf: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5K - 40K.

Yüzey sızdırmazlık

FF, RF, LJ, FM, R.T.J, R.J.

Uygulama:

Paslanmaz çelik flanş yaygın petrol, kimyasal, elektrik, gaz, su, hat boruları, ısı eski-değiştirici, gemi inşa, inşaat potansiyel bağlarken kullanılır.

Flanşlı bağlantıları diğer bağlantılardan daha fazla daha oylum olma eğilimindedirler ancak içinde de zorlu uygulamalar, büyük su şebeke ve hidroelektrik enerji sistemleri gibi gerçekleştirebilirsiniz.

İle ilgili arama: Flanşlar, çelik flanş, boru montaj flanş, karbon çelik flanş, paslanmaz çelik flanş, gaz flanş, petrol flanş, Çelik flanşlar, Petrol Boru flanş, slip kaynaklı flanş, yani flanş, RF kadar flanş, boyun flanş kaynaklı, nedenkaynakla boyunlu flanş, WN flanş, WN RF flanş, WNF flanş, LJ flanşları, LJF flanş, LJF flanşlar, TH flanşlar, TH flanş, inci Dişli flanş, soket kaynak flanşlar, Batı flanşlar, soket kaynak SW flanşlar , uygun flanşlar, soket kaynak boru flanşları, plaka flanş, PT flanşlar, kaynaklı plaka flanşlar, Karbon Çelik flanşlar, Çelik flanşlar boru.


Bir çift:90 derecelik dirsek Sonraki:Çapraz

Sorgulama