Boru Tee

Boru Tee

Bir tee en yaygın boru montaj olduğunu. Tüm kadın iş parçacığı yuvaları ile kullanılabilir, tüm solvent yuva kaynak veya yuva ve kadın konu ile bir yan çıkış karşı solvent ile kaynak. Bu kullanılır

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Huitong özel çelik Co, Ltd bir ünlü Çin Boru tee üretici ve tedarikçi, üretken fabrika ve şirket ile donatılmış ve bir profesyonel boru tee ihracatçı ve satıcı, biz her zaman sen satın almak ve toptan kaliteli boru montaj tee, boru tees, tee boru için karşılama, 3 yol tee, bizim fabrika çapraz tee çapraz.

Bir tee en yaygın boru montaj olduğunu. Tüm kadın iş parçacığı yuvaları ile kullanılabilir, tüm solvent yuva kaynak veya yuva ve kadın konu ile bir yan çıkış karşı solvent ile kaynak. Bu birleştirme veya sıvı akış bölme için kullanılır. Boru T şeklinde iki çıkışları, 90 ° ana hattı bağlantısına sahip olduğu uydurma bir türüdür. Bu bir yan şirketi ile boru kısa bir parçası var. Bir tee farklı çaplarda boru bağlamak için veya boru ishal yönünü değiştirmek için kullanılır. Çeşitli malzeme ve çeşitli boyutlarda mevcuttur yapılır ve bitirir. Onlar yaygın olarak iki aşamalı sıvı karışımlarının taşıma için boru hattı ağlarda kullanılır. Olarak kategorize edilir: eşit Tee ve eşit olmayan Tee.

Şube boyutu üstbilgisi borular aynı olduğunda, eşit tee ve şube boyutu başlık boyutu daha az olduğunda, azaltılmış tee kullanılır. Aynı giriş ve çıkış boyutları ile Tees en sık görülür. Endüstriyel tees bazı düz Tee, Tee azaltılması, Çift şube Tee, Çift şube Tee azaltılması, konik Tee, Çift şube konik Tee, Bullhead Tee, konik azaltarak Tee, Çift şube konik Tee azaltılması, teğet Tee ve onların şekil ve yapısı temelinde Çift şube teğet Tee.The tees yukarıda kategorize edilir. Gerçekleştirmek için gereken uygulama temelinde de sınıflandırılabilir.

Htongsteel önde gelen Çin Boru tee üreticileri ve tedarikçileri, satın almak istediğiniz veya satın alma yüksek kaliteli pro profesyonel bir şirket, fabrika, satıcı ve ihracatçı tee, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin var.

Özellikleri:

Sorunsuz: 1/2 '' - 24 kaynaklı '',: 24''-96'', kalınlığı: SCH10-XXS

Sınıf ve malzeme:

Paslanmaz çelik: ASTM A403 WP304, 304L 316 316L, 321.

Alaşım çelik: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Çelik standart:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, B2311 JIS, JIS B2312, JIS B2313.

Arama: Boru montaj Tee, boru tee, boru, tee ile ilgili 3 yol tee, eşit Tee, çelik eşit Tee, paslanmaz çelik eşit Tee, alaşım çelik eşit Tee, Redüktör Tee, çelik Redüktör Tee, paslanmaz çelik Redüktör Tee, alaşım çelik Redüktör Tee Tee, çapraz.


Bir çift:Çapraz Sonraki:Alaşımlı boru

Sorgulama