redüktör

redüktör
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Huitong Özel Çelik Co, Ltd, verimli bir fabrika ve şirket ve profesyonel bir redüktör ihracatçısı ve satıcı olarak donatılmış, önde gelen bir Çin redüktör üretici ve tedarikçi, her zaman yüksek kalitede boru düşürücü, boru düşürücüler, eksantrik satın almak ve toptan almak için bekliyoruz redüktör, konsantrik redüktör, fabrikamızdan çelik boru redüktör.


Bir düşürücü, sistemin hidrolik akış gereksinimlerini karşılamak veya farklı boyuttaki mevcut borulara uyum sağlamak için boru boyutunda bir değişikliğe izin verir. Düşürücüler genellikle eşmerkezli redüktörlerdir, ancak aynı borunun üst veya alt seviyesini korumak için gerektiğinde eksantrik redüktörler kullanılır.


Reducer


Htongsteel, tüm Redüktör ihtiyaçlarınız için tek durak çözüm lideri olarak ortaya çıkmıştır. Çin'deki Reducer'in en büyük ihracatçıları ve stokçularından biriyiz. Ürünlerimiz yurt içinde ve yurt dışında birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Her departman, Müşterilerimize En Kaliteli Ürünleri ve İstemi Hizmetlerini sunmak için mükemmel yönetim ve tam otomatik üretim altındadır.


Reducer【Ürünler】

Konsantrik Redüktör, Karbon çelik CON redüktör, paslanmaz çelik CON redüktör, Alaşımlı çelik CON redüktör, CON redüktör, Eksantrik Redüktör, ECC redüktör, karbonlu çelik ECC redüktör, Paslanmaz çelik ECC redüktör, Alaşımlı çelik Ecc Redüktör.


【Boyut】

Dış Çaplar: Dikişsiz Redüktör: 1/2 ”- 24”, Kaynaklı Redüktör: 26 ”- 48”.

Kalınlık: SCH20 - SCH160


【Malzemeler】

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65,70


【Standart】

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

İlgili Arama: boru Redüktör, boru Redüktörler, eksantrik redüktör, konsantrik redüktör, çelik boru redüktör.Bize soruşturma göndermek için bekliyoruz, en iyi teklif kısa bir süre içinde size gönderilecektir!

Sorgulama