Redüktör

Redüktör
Chat Now
Ürün ayrıntıları

Huitong özel çelik Co, Ltd bir ünlü Çin Redüktör üreticisi ve tedarikçi, üretken fabrika ve şirket ile ve bir profesyonel Redüktör ihracatçı ve satıcı olarak donatılmış, biz her zaman sen satın almak ve toptan kaliteli boru Redüktör, boru redüktörler, eksantrik Redüktör, konsantrik Redüktör, bizim fabrika çelik boru Redüktör karşılama.

Bir düşürücü boru boyutu bir değişim sistemi hidrolik akışı gereksinimlerini karşılamak için ya da farklı bir boyut mevcut boru için uyum sağlar. Redüktörler genellikle konsantrik redüktörler olmakla birlikte eksantrik redüktörler üst veya alt-in-boru düzeyde korumak için gerektiğinde kullanılır.

Htongsteel Redüktör ihtiyaçlarınız için tek durak çözüm önde gelen sağlayıcısı olarak ortaya çıkmıştır. En büyük İhracatçılar & distribütörler Redüktör Çin'in biriyiz. Ürünlerimiz hem yurtiçinde ve yurtdışında birçok alanda yaygın olarak kullanılmıştır. Her bölüm vardır mükemmel yönetimi ve en iyi kalite ürün ve komut istemi Hizmetleri müşterilerimize sunmak için tam otomatik üretim altında.

Ürünler:

Konsantrik Redüktör, karbon CON Redüktör, paslanmaz çelik CON Redüktör çelik, alaşımlı çelik CON Redüktör, CON Redüktör, eksantrik Redüktör, ECC Redüktör, karbon çelik ECC Redüktör, paslanmaz çelik ECC Redüktör, alaşımlı çelik Ecc Redüktör.

Boyut:

Sorunsuz Redüktör: 1/2" 24", Redüktör: 26 "-48" kaynaklı.

Kalınlık: SCH20-SCH160

Malzemeler:

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70

Standart:

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

İlgili arama: Redüktör boru, boru redüktörler, eksantrik Redüktör, konsantrik Redüktör, çelik boru Redüktör.


Sorgulama